12 veebruar 2018

Täiesti tavalised sokid

Need sokid pidid saama mehele jõulukingituseks. Alustasin küll detsembris, aga valmis said alles jaanuaris. Ja veebruaris viimistlesin lõpuks ära! :) Siis läks veel natuke aega ja täna said sokid pildile.

Kududa oli neid mõnus, aga olin äsja lugenud teiste kogemusi Regia lõngadega, et mõnel on peale pesu sokid välja veninud. Kohe mitu numbrit suuremaks. See tegi ettevaatlikuks. Pesin käsitsi villašampooniga. Vesi oli sini-sinine, päris puhtaks vett ei saanudki. Vees läksid sokid liruks ja venisid tõesti välja. Tõmbasin need oma algeliste papist sokijukude peale ja õnneks kuivasid mõõtu. Eks näis, kuidas nad peale edaspidist kandmist ja pesemist käituvad. Pehmemaks ja lörtsimaks muutusid natuke küll. Üks tokk teist värvi, aga sama lõnga on mul veel. Ma arvan, et need koon veelgi peenemate varrastega.

Esimene pilt on tehtud vana fotokaga, teine uue mobiiliga. Ega suurt vahet pole ju? Teise pildi värvid on isegi õigemad.Lõng: Schachenmayr Regia 8-kordne sokilõng, värvikood 08135, 75% villa, 25% polüamiidi, 150g = 300m
Lõngakulu: 134g
Vardad: nr 3,5 (ülesloomisel 4)
Silmuseid varrastel: 56
Soonik 1:1, keerdsilmustega
Suurus: nr 46

2 kommentaari:

  1. Ilusad sokid. Sul on hea nutitelefon, mis teeb tõesti häid võtteid.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh, Eve! Loodetavasti saan varsti endale ka uue fotoka.

      Kustuta